GRUPA I

CZWARTEK 7.09.2017 GODZ. 16.00 W GR. II i IV

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!!!

UWAGA RODZICE!!!!

PROSIMY O ŚCIĄGNIECIE Z ZAKŁADKI „DO POBRANIA” UMÓW O ŚWIADCZENIU USŁUG, WYDRUKOWANIU W DWÓCH EGZEMPLARZACH, WYPEŁNIENIU I ZŁOŻENIU W GRUPIE NAJPÓŹNIEJ DO WTORKU 5 WRZEŚNIA 2017 ROKU W GODZINACH PORANNYCH.

W ZAKŁADCE ZNAJDUJE SIĘ TEŻ DRUK UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECI PRZEZ OSOBYDOROSŁE INNE NIŻ RODZICE ORAZ WNIOSEK O ZWOLNIENIE Z OPŁATY STAŁEJ DLA RODZIN WIELODZIETNYCH.

UWAGA!!!

ROK SZKOLNY ROZPOCZYNAMY DNIA 1 WRZEŚNIA 2017 ROKU.  DZIECI NOWOPRZYJĘTE DO PLACÓWKI PROSIMY ZAOPATRZYĆ W:

• POŚCIEL O WYMIARACH 250 NA 80 CM, PIŻAMKA, PODUSZECZKA -WSZYSTKO PODPISANE (DLA DZIECI Z GRUPY I 3-LATKI, NIE DOTYCZY DZIECI Z GRUPY II 3-4-LATKI. RODZICE, KTÓRZY NIE BYLI OBECNI NA ZEBRANIU I NIE WIEDZĄ, DO KTÓREJ GRUPY PRZYPISANE JEST DZIECKO PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY)

• KAPCIE (NAJLEPIEJ PODPISANE)

• RĘCZNIK (PODPISANY)

• CHUSTECZKI WYCIĄGANE Z PUDEŁKA

• CHUSTECZKI NAWILŻANE (BEZ OLIWKI)

• KOMPLET UBRAŃ NA ZMIANĘ

• ULUBIONA PRZYTULANKA